698
edits
m |
|||
Line 140: | Line 140: | ||
| スクープ | | スクープ | ||
| Guild rank 25 or higher | | Guild rank 25 or higher | ||
|- | |||
| [[File:Film (frame).png|200px]] | |||
| Film | |||
| フィルム | |||
| Guild rank 28 or higher | |||
|- | |||
| [[File:Rendezvous (frame).png|200px]] | |||
| Rendezvous | |||
| 逢恋 | |||
| Guild rank 29 or higher | |||
|- | |||
| [[File:I Love You (frame).png|200px]] | |||
| I Love You | |||
| アイラブユー | |||
| Guild rank 30 or higher | |||
|} | |} | ||
[[Category:My Guild]] | [[Category:My Guild]] |
edits