123
edits
Goro Kaneda (talk | contribs) |
Goro Kaneda (talk | contribs) |
||
Line 515: | Line 515: | ||
|- | |- | ||
|{{Catalog:Companion|name=Claude|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Claude|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Claude|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Claude|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Kengo|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kengo|'s<br/>Translation]] | |||
|{{Catalog:Companion|name=Horkeukamui|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Horkeukamui|'s<br/>Translation]] | |||
|- | |- | ||
}} | }} | ||
{{Catalog | {{Catalog | ||
|title=Untranslated | |title=Untranslated | ||
|{{Catalog:Companion|name=Ryouta|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Ryouta|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Ryouta|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Ryouta|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Licht|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Licht|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Licht|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Licht|'s<br/>Translation]] | ||
Line 529: | Line 530: | ||
|{{Catalog:Companion|name=Jinn|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Jinn|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Jinn|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Jinn|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Azazel|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Azazel|'s<br/>Translation]]|{{Catalog:Companion|name=Kyuuma|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kyuuma|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Azazel|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Azazel|'s<br/>Translation]]|{{Catalog:Companion|name=Kyuuma|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kyuuma|'s<br/>Translation]] | ||
|- | |||
|{{Catalog:Companion|name=Gabriel|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Gabriel|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Gabriel|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Gabriel|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Kalki|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kalki|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Kalki|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kalki|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Snow|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Snow|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Snow|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Snow|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Nyarlathotep|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Nyarlathotep|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Nyarlathotep|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Nyarlathotep|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Andvari|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Andvari|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Andvari|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Andvari|'s<br/>Translation]] | ||
| | |- | ||
|{{Catalog:Companion|name=Arslan|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Arslan|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Arslan|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Arslan|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Kyouma|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kyouma|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Kyouma|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Kyouma|'s<br/>Translation]] | ||
|{{Catalog:Companion|name=Triton|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Triton|'s<br/>Translation]] | |{{Catalog:Companion|name=Triton|rarity=3}}[[:Event_Quest:Summer Fireworks with:Triton|'s<br/>Translation]] |
edits